Hakkımızda

Hizmette yeni bir nefes

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

OSMANLI CAFE “Nargilede Yeni Bir Nefes” sloganıyla 2006 yılında Balgat/ANKARA’da  hizmet vermeye başlamış olup, 2010 yılında ise yaklaşık 3000 m2 lik saklı bir  bahçeyi de hizmet alanına dahil ederek toplam 4500 m2 lik bir alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

İşletmemiz kısa süre içerisinde, “kaliteli ürün ve kaliteli hizmet” anlayışını kendisine ilke edinerek verdiği hizmetler ile siz kıymetli müşterilerimizin teveccühünü kazanmış, nargile kültürüne yeni bir anlam katmış ve nargile dünyasında da önemli bir yer edinmiş bulunmaktadır.

OSMANLI CAFE geniş, ferah, saklı bir aile çay bahçesinde huzurlu bir ortamda kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeksizin hizmetlerine devam etmektedir. Kaliteli nargile, halkımızın damak zevkine uygun olarak suyu közde kaynatılan semaver ve bardak çayı  ve doğal ürünlerden oluşan yemekleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

İşletmemiz tütün ve tütün mamulleri yasasının öngördüğü şekilde fiziki olarak söz konusu yasaya uygun olarak düzenlenmiş, açık alanda ve sıcak bir ortamda hizmet vermektedir. Bu konuda tütün ve nargile ruhsatı mevcuttur.

Bunlarla beraber özel VİP salonları, oyun salonu, dev ekranlarda maç izleme imkanı, bay bayan mescitleri, geniş bir otoparkı ve tecrübeli kadrosuyla OSMANLI CAFE siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.